محل تبلیغات شما

شب و تاریکی به نظرم نوع خاصی از وجود هر انسان میتونه باشه یعنی انسان ها هم مثل دنیای ما دارای دو وجود هستن روز روشنایی بخش دیگرش شب و تاریکی اساسا انگار کل دنیا بر همین دوگانگی بسته شده یعنی یا باید روز باشی یا باید شب باشی چون هر دو طولانی هستن میتونی وسط باشی ولی کم این زمان هست که تو رو به این دو طیف میبره به نظرم احساسات ما ادما هم مثل همین دو هست یا میتونیم شاد باشیم یا میتونیم غمگین باشیم یا شاهد اتفاقات خوبی در زندگیمون باشیم یا میتونیم شاهد اتفاقات غمگین در زندگیمون باشیم هر دو ناراحت کننده هست 

میخوام بخشی از خاطراتم رو حک کنم به یاد بذارم رفیق شفیق همدردم مژگان هنوز کامنت هاش رو توی وبلاگم دارم همیشه توی ذهنم تصورش میکردم که بلاخره مژگان با کی ایندش رو میسازه خیلی براش خوشحالم چون واقعا لایق همچین زندگی بود ولی بعد رفتنش تنهایی بیشتری رو حس کردم مثل یک خواهر هم صحبت برام بود پس باید تصمیم میگرفتم درونگرا بشم هر اتفاقی رو از اون روز به بعد باید دیگه در خودم حلش کنم در خودم بررسیش کنم این مرحله ی سختی از زندگیم رو تشکیل میداد یک گام سخت و عجیب برای رسیدن به هدفی که دیگه خودمم نمیدونم تهش چی هست زندگی به نظرم داره یک روال عجیب رو طی میکنه واقعا دیگه نمی تونم درکش کنم انگار در درونش فرو رفتم و همراه با موجش در حال حرکت هستم امروز خبر شهید شدن سلیمانی رو شنیدم جالب بود برام ملتی که تا دیروز همه بهش احترام میذاشتن و پستش میکردن امروز داشتن تخریبش میکردن این همون بحث دوگانگی هست 

دیگه روزهام سخت نیست روزهام عذاب اور نیست شدت سختیش خیلی کم رنگ داره میشه انگار داره ارامشی میاد توی زندگیم از کلمه انگار استفاده کردم چون واقعا ارامشی نیست میدونم دارم بهش عادت میکنم دارم به نبودن ها عادت میکنم دارم به تنهایی ها عادت میکنم دارم به اتفاقات خوب لحظه ای زندگیم عادت میکنم دارم به افراد ثابت زندگیم عادت میکنم و دارم به روان بودن زندگیم عادت میکنم دارم همه چی رو دیگه میپذیرم این قول رو به مژگان داده بودم که هر اتفااقی توی زندگیم از این به بعد افتاد بپذیرمش و قبولش کنم که حقیقت هست ولی یه چیزی برام همیشه سوال هست که تا کی باید همه چی رو بپذیرم ایا در زندگیم تغییری قرار نیست شکل بگیره ایا روال یک فرایند همیشگی میشه برام ایا به خواستم دیگه هرگز نمیرسم یعنی باید واقعااااااااااا فراموشش کنم کاش باران ها میتونستن با من حرف بزنن کاش یکی بود که جواب سوالم رو میداد کاش رویایم به واقعیت تبدیل میشد

ترس های دورن زندگی (راه حل )

ترس های درون زندگی

جنگ بهتر از مقاومت

رو ,زندگیم ,میکنم ,عادت ,کنم ,هست ,عادت میکنم ,دارم به ,میکنم دارم ,یا میتونیم ,باشیم یا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید کولرگازی دیواری ال جی ارزان